نمایندگی پنل اس ام اس رایگان

۲۲ آذر ۱۳۹۷
۰۲:۵۱:۱۷
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

پنل نمایندگی پیامک با درگاه اینترنتی عمومی

امروزه سامانه های بسیار زیادی در زمینه پنل های پیامکی شروع به کار کرده اند و اکثرا نیز پنل های نمایندگی ارائه میکنند .اما در این میان یکی از دغدغه های نمایندگانی که قصد فعالیت دارند این است از کجا و چگونه درگاه اینترنتی برای پنل نمایندگی دریافت کنم؟

همانطور که اطلاع دارید یکی از راههای شارژ پنل کاربران ،شارژ اینترنتی آنلاین از طریق داشتن درگاه اینترنتی میباشد و دریافت آن نیز با مشکلاتی روبرو است.

برای دریافت درگاه اختصاصی از بانک ها شما حتما باید نماد اعتماد داشته باشید ، و برای دریافت درگاه از درگاههای واسط نیز باید همه مدارک هویتی خود را ارائه نمایید ، حتما باید فعالیت شما تابع قوانین آنها باشید و برخی از این درگاههای واسط نیز کارمزد دارند !

خبر خوشی که ما برای نمایندگان داریم این است که در پنل نمایندگی که از سامانه پیام کوتاه ایران دریافت میکنند ، آنها نیازی به داشتن درگاه بانک اینترنتی ندارند !

بله حتما نیاز نیست که شما درگاه بانکی داشته باشید ! این امکانی است که در اکثر سامانه های پیامکی وجود ندارد. در دیگر سامانه ها شما حتما باید درگاه اینترنتی داشته باشید و در کنار درگاه اینترنتی باید در پنل نمایندگی خودتان به میزان کافی اعتبار داشته باشید تا کاربران بتوانند پنل خود را شارژ کنند .و این یعنی خواب سرمایه!

  • سوال این است که اگر کاربری بخواهد در ساعاتی از شبانه روز پنل خود را به میزان چند میلیون شارژ کند ، آیا این امکان را دارد؟
  • اگر هنگام شارژ کاربر با مشکل مواجه شود این برای اعتبار پنل نمایندگی و شرکت شما ناشایست نیست؟

اما ما در پنل های نمایندگی سامانه پیام کوتاه ایران (ippanel) همه این موارد در نظر گرفته شده و امکاناتی را فراهم کرده ایم که "بدون داشتن درگاه اینترنتی" و "بدون داشتن حتی 1 ریال اعتبار" ، کاربران شما در هر ساعت از شبانه روز از درگاه عمومی اینترنتی پنل خود را شارژ نمایند.

درگاه عمومی اینترنتی چیست؟

این درگاه بانکی با توجه به اینکه در همه پنل ها استفاده میشود ، بدون نام است و هیچ اسمی از سامانه پیام کوتاه ایران در آن درج نشده است و با نام "شارژ پیامک" همه نمایندگان و زیر مجموعه های انها از ان میتوانند پنل خود را به میزان دلخواه در هر ساعت از شبانه روز بدون شارژ کنند .

نمایندگانی که "درگاه اینترنتی اختصاصی" دارند نیز میتوانند ، درگاه خود را به پنل متصل کرده و از آن استفاده نمایند.

ما در سامانه پیام کوتاه ایران این نوید را به نمایندگان میدهیم که بدون دغدغه مالی اقدام به فعالیت کنند و سود هایی که در حساب آنها جمع شده را نیز با کمال احترام خرید کرده و معادل آن را در حساب بانکی آنها بصورت کارت به کارت واریز میکنیم و کسب و کار اینترنتی آنها را تضمین میکنیم.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واریز سود های جمع شده نمایندگانی که درگاه بانکی ندارد به این لینک مراجعه نمائید. این امکان برای اولین بار از طرف سامانه پیام کوتاه ایران ارائه شده است و توانسته ایم به لطف خدا ، رضایت نمایندگانی که درگاه بانکی ندارند را جلب نماییم.

اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط: پنل اس ام اس رایگان
بازدید:

ارسال بلک لیست با تعرفه 10 تومان

۲۲ آذر ۱۳۹۷
۰۲:۵۰:۰۷
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

ارسال پیامک به بلک لیست

 

به اطلاع میرساند پیرو درخواست های کاربران محترم برای کاهش تعرفه ارسال سیم کارتی بلک لیست ، سامانه خدمات ارتباطی پیام کوتاه ایران اقدام به ارسال پیامک به بلک لیست با تعرفه 10.1 تومان نموده است.

بر این اساس هر پیام فقط با تعرفه 10 تومان ارسال خواهد شد.

  توضیحات تکمیلی:

زمان تحویل پیام ها بین 7 دقیقه تا 2 ساعت میباشد.

پیام ها به شماره های بلک لیست نیز ارسال خواهد شد.

برا اطمینان بیشتر پیشنهاد میگردد شماره های گیرندگان را در قالب فایل اکسل اعلام نمائید

امکان ارسال منطقه ای و کشوری نیز وجود دارد

6 تا 12 ساعت بعد از ارسال گزارش ارسال به همراه شماره ها در فایل اکسل ارسال خواهد شد.

مالیات ارزش افزوده به این تعرفه اضافه خواهد شد.

کلیه نمایندگان میتوانند سفارش ارسال را از کاربران خود با تعرفه دلخواه دریافت نمایند  

برای اطلاعات بیشتر و درخواستبه سایت سامانه پیام کوتاه ایران مراجعه کرده  و یا آی دی تلگرام SmsPanel_Support@ با ما در ارتباط باشید


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط: پنل اس ام اس رایگان
بازدید:

پنل پیامک رایگان

۲۲ آذر ۱۳۹۷
۰۲:۴۸:۴۰
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

پنل پیامک رایگان

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که از طریق پنل پیامک با هدف تبلیغ و اطلاع رسانی انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند.

سایت Payamkutah.com با نام تجاری سامانه پیام کوتاه ایران ، به عنوان یکی از پیشگامان عرصه سامانه های ارسال پیامک بر آن است که با ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد.

پنل اس ام اس و یا پنل پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است

این پنل ها امکانات و ابزارهایی برای شما فراهم می کند که توسط آن می توانید ارسال پیامک انبوه به تمام شهر های ایران به صورت انتخابی و با تفکیک مناطق از روی نقشه و کد پستی به صورت دسته بندی شده داشته باشید ، تنوع اپراتور ها و بانک های اطلاعاتی , شماره موبایل جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی و حتی شماره تلفن هایی که شما در اختیار دارید بسیار ساده طراحی شده است. شما جهت استفاده از سامانه پیامک و ارسال پیام کوتاه با مراجعه به این لینک در پنل پیامک رایگان و یا پولی پیامک ، ثبت نام کنید ، پنل خود را شارژ کرده و اقدام به ارسال نمائید.

سامانه پیام کوتاه ایران درجهت کمک به کسب و کارهای ایرانی و استارتاپ ها و برای تسهیل در امورات تبلیغاتی و اطلاع رسانی آنها ، امکاناتی بی نظیر از قبیل ، ارائه پنل پیامک رایگان ، خط اختصاصی پیامک رایگان ، خط خدماتی عمومی ، خط سیم کارتی رایگان ، پنل نمایندگی رایگان و ماژول های متعدد برای ارسال و دریافت پیامک را در نظر گرفته است که شما تنها با ثبت نام رایگان در این پنل ها در 5 دقیقه میتوانید از تمامی امکانات استفاده نمائید.

آن دسته از کاربرانی که در کنار ارسال پیامک ، قصد کسب درآمد از پنل نمایندگی رایگان خود را دارند ، میتوانند در یکی از پنل های نمایندگی پیامک ثبت نام نمایند و از طریق همین پنل در کنار ارسال پیامک و اطلاع رسانی ، پنل شبیه به پنل خود را واگذاری کرده و کسب درآمد اینترنتی نیز داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده امکانات کامل در مورد پنل های کاربری روی این لینک کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده امکانات کامل در مورد پنل های نمایندگی با امکان کسب درآمد اینترنتی روی این لینک کلیک کنید

 

پشتیبانان و همکاران ما درصورتی که مشکل یا سوالی داشته باشید با افتخار آماده پاسخگویی به شما هستند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط: پنل اس ام اس رایگان
بازدید:

خرید بک لینک PBN | رپورتاژ PBN | لینکسازی PBN

۲۳ فروردین ۱۳۹۹
۰۵:۴۳:۳۶
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

در بین تمامی تکنیک های سئو لینک سازی PBN بهترین و جدید ترین تکنیک سئو 2020 بوده که میتواند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد ، از آنجایی که گوگل حسایت بالایی نسب به لینک های سایت دارد در این نوع لینک سازی در قالب رپورتاژ آگهی شک رنک هیچ تهدیدی برای وب سایت شما در پی نخواهد داشت .


لینک سازی PBN چیست؟
بک لینک پی بی ان (PBN) خلاصه شده ی عبارت Private Blog Networks به معنای شبکه ی خصوصی وبلاگ ها است.پس برای لینک سازی به سبک PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.


رپورتاژ آگهی انبوه یکی از بروزترین تکنیک های تبلیغاتی هدفمند در بازاریابی هوشمندانه دنیای آنلاین است که به سایت ها کمک می کند مشهور، محبوب و ماندگار شوند! .
با خرید رپورتاژ آگهی سایت شما از قدرت و اعتبار سایت ها و وبلاگ های مبدا انتشار دهنده برای تبلیغ کسب و کارتان کمک می گیرید! .
رپورتاژ آگهی انبوه، یک معرفی نامه واقعی درباره خدمات سایت و یا محصول شما می باشد که در سایت ها و وبلاگ های ایندکس شده معتبر منتشر شده و شما را به هزاران هزار کاربر جدید معرفی می کند! علاوه بر این با لینک سازی هایی که در متن و قلب رپورتاژ آگهی انجام می دهید باعث پیشرفت فوق العاده در سئو و رتبه وب سایتتان در گوگل خواهد شد!
همان طور که باید مطلع باشید با لینک بیلدینگ توسط رپورتاژ آگهی یا پست تبلیغاتی، میتوانید زودتر از سایر رقبا در موتور های جستجو رتبه بگیرید .

با توجه به ریسک بالای خرید بک لینک و البته جریمه گوگل بر روی تبلیغات متنی، خرید رپورتاژ آگهی انبوه یکی از بهترین تکنیک های موجود برای بهبود وضعیت سئو و لینک سازی دائمی است.


همین امروز با پکیج فوق العاده لینک سازی PBN در قالب رپورتاژ انبوه مجموعه شیک رنک به ارتقا ماهیت و جایگاه کسب کار اینترنتی خود در کلمات تخصصی سایت خود بطور کاملا طبیعی بدون هیچگونه ریسک منفی بپردازید .

 

لینک سفارش خرید رپورتاژ PBN


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

خرید بازدید گوگل

۸ آبان ۱۳۹۸
۰۵:۳۸:۵۴
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

همانطور که باید بدانید ورودی گوگل تاثیری بیش از 70 درصد در ارتقا و پیشرفت سئو و افزایش رتبه وب سایت می گذارد.
حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند. !

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو و افزایش رتبه سایت، بالا رفتن تعداد ورودی های گوگل به صورت کاملا طبیعی است.

یکی دیگر از عوامل مهمی که در کیفیت ورودی گوگل دریافتی وجود دارد کلیک کردن کاربر در سایت بعد از ورود به سایت است.
کلیک صورت گرفته برای سایت بسیار مفید است که باعث هدایت به صفحه ای دیگر از وب سایت شود. این فرایند علاوه بر امتیاز مثبت برای سایت به معنای سئو اصولی و صحیح ورودی گوگل می باشد.

 

چرا ورودی گوگل هدفمند :

ورودی گوگل به کسب کار شما اعتبار می بخشد تا بتوانید با کلمه کلیدی مربوط به تخصص و خدمات خود، بیشتر دیده شوید و در طولانی مدت کلیک بیشتر و در نتیجه منجر به فروش عالی و درخشش سایت در نتایج در میان رقبا، باعث افزایش نرخ ctr سایت می شود.
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد این فرایند به مرور زمان رتبه سایت را بر روی آن کلمه کلیدی افزایش می دهد .

 

تاثیر ورودی گوگل برای وب سایت:

افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz

 

دیگر تاثیرات ورودی گوگل زماندار "۸۰ و "۱۵۰ و "۲۰۰ و "۲۵۰ ثانیه ای :

بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا

 

بیشتر افراد اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن افزایش دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود کمک می گیرند.

با سفارش ورودی گوگل در شیک رنک می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش جایگاه سایت شما در گوگل خواهد داشت.

همین امروز با سرویس های ورودی گوگل شیک رنک شروع کنید .

لینک سفارش : https://www.chicrank.com/google.php

منبع


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: بازدید گوگل،
بازدید:

بک لینک انبوه تکنیک سئو 2020

۱۴ تیر ۱۳۹۸
۰۹:۴۵:۱۸
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

خرید بک لینک انبوه

اگر در مورد خرید بک لینک انبوه اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکرتکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.

برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک انبوه می کنند در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به مجموعه معتبری مانند سامانه شیک رنک  بسپارید بهتر است.

زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.

هر چه تعداد بک لینک از وبلاگ های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.

  

فواید خرید بک لینک

قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.

بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی قدیمی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.

ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک سرویس بلاگ دهی و وبلاگ های پر اعتبار سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.

در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید.

پیشنهاد ما بازدید از مجموعه بک لینک های مدیریت شده سایت شیک رنک به آدرس زیر می باشد :

https://www.chicrank.com/backlinkfa.php


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پنل اس ام اس رایگان است.