نمایندگی پنل اس ام اس رایگان

۲۲ آذر ۱۳۹۷
۰۲:۵۱:۱۷
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

پنل نمایندگی پیامک با درگاه اینترنتی عمومی

امروزه سامانه های بسیار زیادی در زمینه پنل های پیامکی شروع به کار کرده اند و اکثرا نیز پنل های نمایندگی ارائه میکنند .اما در این میان یکی از دغدغه های نمایندگانی که قصد فعالیت دارند این است از کجا و چگونه درگاه اینترنتی برای پنل نمایندگی دریافت کنم؟

همانطور که اطلاع دارید یکی از راههای شارژ پنل کاربران ،شارژ اینترنتی آنلاین از طریق داشتن درگاه اینترنتی میباشد و دریافت آن نیز با مشکلاتی روبرو است.

برای دریافت درگاه اختصاصی از بانک ها شما حتما باید نماد اعتماد داشته باشید ، و برای دریافت درگاه از درگاههای واسط نیز باید همه مدارک هویتی خود را ارائه نمایید ، حتما باید فعالیت شما تابع قوانین آنها باشید و برخی از این درگاههای واسط نیز کارمزد دارند !

خبر خوشی که ما برای نمایندگان داریم این است که در پنل نمایندگی که از سامانه پیام کوتاه ایران دریافت میکنند ، آنها نیازی به داشتن درگاه بانک اینترنتی ندارند !

بله حتما نیاز نیست که شما درگاه بانکی داشته باشید ! این امکانی است که در اکثر سامانه های پیامکی وجود ندارد. در دیگر سامانه ها شما حتما باید درگاه اینترنتی داشته باشید و در کنار درگاه اینترنتی باید در پنل نمایندگی خودتان به میزان کافی اعتبار داشته باشید تا کاربران بتوانند پنل خود را شارژ کنند .و این یعنی خواب سرمایه!

  • سوال این است که اگر کاربری بخواهد در ساعاتی از شبانه روز پنل خود را به میزان چند میلیون شارژ کند ، آیا این امکان را دارد؟
  • اگر هنگام شارژ کاربر با مشکل مواجه شود این برای اعتبار پنل نمایندگی و شرکت شما ناشایست نیست؟

اما ما در پنل های نمایندگی سامانه پیام کوتاه ایران (ippanel) همه این موارد در نظر گرفته شده و امکاناتی را فراهم کرده ایم که "بدون داشتن درگاه اینترنتی" و "بدون داشتن حتی 1 ریال اعتبار" ، کاربران شما در هر ساعت از شبانه روز از درگاه عمومی اینترنتی پنل خود را شارژ نمایند.

درگاه عمومی اینترنتی چیست؟

این درگاه بانکی با توجه به اینکه در همه پنل ها استفاده میشود ، بدون نام است و هیچ اسمی از سامانه پیام کوتاه ایران در آن درج نشده است و با نام "شارژ پیامک" همه نمایندگان و زیر مجموعه های انها از ان میتوانند پنل خود را به میزان دلخواه در هر ساعت از شبانه روز بدون شارژ کنند .

نمایندگانی که "درگاه اینترنتی اختصاصی" دارند نیز میتوانند ، درگاه خود را به پنل متصل کرده و از آن استفاده نمایند.

ما در سامانه پیام کوتاه ایران این نوید را به نمایندگان میدهیم که بدون دغدغه مالی اقدام به فعالیت کنند و سود هایی که در حساب آنها جمع شده را نیز با کمال احترام خرید کرده و معادل آن را در حساب بانکی آنها بصورت کارت به کارت واریز میکنیم و کسب و کار اینترنتی آنها را تضمین میکنیم.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واریز سود های جمع شده نمایندگانی که درگاه بانکی ندارد به این لینک مراجعه نمائید. این امکان برای اولین بار از طرف سامانه پیام کوتاه ایران ارائه شده است و توانسته ایم به لطف خدا ، رضایت نمایندگانی که درگاه بانکی ندارند را جلب نماییم.

اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط: پنل اس ام اس رایگان
بازدید:

ارسال بلک لیست با تعرفه 10 تومان

۲۲ آذر ۱۳۹۷
۰۲:۵۰:۰۷
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

ارسال پیامک به بلک لیست

 

به اطلاع میرساند پیرو درخواست های کاربران محترم برای کاهش تعرفه ارسال سیم کارتی بلک لیست ، سامانه خدمات ارتباطی پیام کوتاه ایران اقدام به ارسال پیامک به بلک لیست با تعرفه 10.1 تومان نموده است.

بر این اساس هر پیام فقط با تعرفه 10 تومان ارسال خواهد شد.

  توضیحات تکمیلی:

زمان تحویل پیام ها بین 7 دقیقه تا 2 ساعت میباشد.

پیام ها به شماره های بلک لیست نیز ارسال خواهد شد.

برا اطمینان بیشتر پیشنهاد میگردد شماره های گیرندگان را در قالب فایل اکسل اعلام نمائید

امکان ارسال منطقه ای و کشوری نیز وجود دارد

6 تا 12 ساعت بعد از ارسال گزارش ارسال به همراه شماره ها در فایل اکسل ارسال خواهد شد.

مالیات ارزش افزوده به این تعرفه اضافه خواهد شد.

کلیه نمایندگان میتوانند سفارش ارسال را از کاربران خود با تعرفه دلخواه دریافت نمایند  

برای اطلاعات بیشتر و درخواستبه سایت سامانه پیام کوتاه ایران مراجعه کرده  و یا آی دی تلگرام SmsPanel_Support@ با ما در ارتباط باشید


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط: پنل اس ام اس رایگان
بازدید:

پنل پیامک رایگان

۲۲ آذر ۱۳۹۷
۰۲:۴۸:۴۰
سامانه پیام کوتاه
نظرات (0)

پنل پیامک رایگان

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که از طریق پنل پیامک با هدف تبلیغ و اطلاع رسانی انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند.

سایت Payamkutah.com با نام تجاری سامانه پیام کوتاه ایران ، به عنوان یکی از پیشگامان عرصه سامانه های ارسال پیامک بر آن است که با ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد.

پنل اس ام اس و یا پنل پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است

این پنل ها امکانات و ابزارهایی برای شما فراهم می کند که توسط آن می توانید ارسال پیامک انبوه به تمام شهر های ایران به صورت انتخابی و با تفکیک مناطق از روی نقشه و کد پستی به صورت دسته بندی شده داشته باشید ، تنوع اپراتور ها و بانک های اطلاعاتی , شماره موبایل جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی و حتی شماره تلفن هایی که شما در اختیار دارید بسیار ساده طراحی شده است. شما جهت استفاده از سامانه پیامک و ارسال پیام کوتاه با مراجعه به این لینک در پنل پیامک رایگان و یا پولی پیامک ، ثبت نام کنید ، پنل خود را شارژ کرده و اقدام به ارسال نمائید.

سامانه پیام کوتاه ایران درجهت کمک به کسب و کارهای ایرانی و استارتاپ ها و برای تسهیل در امورات تبلیغاتی و اطلاع رسانی آنها ، امکاناتی بی نظیر از قبیل ، ارائه پنل پیامک رایگان ، خط اختصاصی پیامک رایگان ، خط خدماتی عمومی ، خط سیم کارتی رایگان ، پنل نمایندگی رایگان و ماژول های متعدد برای ارسال و دریافت پیامک را در نظر گرفته است که شما تنها با ثبت نام رایگان در این پنل ها در 5 دقیقه میتوانید از تمامی امکانات استفاده نمائید.

آن دسته از کاربرانی که در کنار ارسال پیامک ، قصد کسب درآمد از پنل نمایندگی رایگان خود را دارند ، میتوانند در یکی از پنل های نمایندگی پیامک ثبت نام نمایند و از طریق همین پنل در کنار ارسال پیامک و اطلاع رسانی ، پنل شبیه به پنل خود را واگذاری کرده و کسب درآمد اینترنتی نیز داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده امکانات کامل در مورد پنل های کاربری روی این لینک کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده امکانات کامل در مورد پنل های نمایندگی با امکان کسب درآمد اینترنتی روی این لینک کلیک کنید

 

پشتیبانان و همکاران ما درصورتی که مشکل یا سوالی داشته باشید با افتخار آماده پاسخگویی به شما هستند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط: پنل اس ام اس رایگان
بازدید:

[ ۱ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پنل اس ام اس رایگان است.